Kamerové systémy

Rozlišení 4Mpx – 12Mpx

Kvalita obrazu hraje roli při rozpoznávání detailů, obzvlášť za zhoršených světelných podmínek

Funkce ColorVu

Snímá obraz v barevném režimu i za extrémně nízkých světelných podmínek

Inteligentní videoanalýza

Detekce pohybu ve zvolené oblasti, překročení linie, detekce opuštění oblasti, filtr falešných poplachů

Zachyťte každý pohyb!

Kvalitní kamerový systém by měl být nedílnou součástí každého objektu, který je potřeba zabezpečit. Spolu se zabezpečovacím systémem tvoří dokonalou kombinaci při monitorování a ochraně osob a majetku.

Okamžitý náhled a správa systému odkudkoliv na světě

Vytvoření profilu a registrace nového zařízení během vteřiny

Notifikace o každé nové události ve všech Vašich zařízeních

Sdílení jednotlivých zařízení s dalšími uživateli

FullHD, 2K nebo rovnou 4K?

Rozlišení obrazu je primární vlastnost při výběru vhodného kamerového systému. Můžeme se setkat s kvalitou videa 2, 4, 6, 8 a 12 Mpx. Nejpatrnější rozdíl v kvalitě lze pozorovat za snížených světelných podmínek nebo při digitálním přibližování.

Pro představu 2Mpx = FullHD, 4Mpx = 2K, 8Mpx =4K a 12Mpx = 8K.

Přečtu SPZ ve dne v noci

Kombinace speciálně upravené čočky kamery pro lepší průchod světla, citlivějšího snímače pro zpracování obrazu a samoadaptující algoritmus 3D DNR umožní kameře vidět barevně i za minimálních světelných podmínek. V případě potřeby lze aktivovat i integrovanou přisvěcovací diodu.

Nic Vám neunikne

Pomocí chytrých funkcí lze detailně nastavit každou kameru dle potřeby např. detekce pohybu ve zvolené oblasti nebo překročení linie. To umožní rychlejší vyhledávání v záznamu a úsporu místa v uložišti. Vyvarujeme se tím také planých poplachů jako pohyb listů ve větru nebo střídání světla a stínu.

Kam se záznamem?

Kamerový systém Hikvision nabízí několik způsobů jak uchovat videozáznam. Nejpoužívanější a spolehlivá cesta je ukládání na pevný disk instalovaný v rekordéru. Doporučujeme produktovou řadu Purple výrobce Western Digital, která se specializuje na uložiště s nasazením 24/7. Podpora velikosti od 1TB až po 8TB uloží záznam v řádech týdnů, popřípadě několika měsíců.

Paměťová karta stejného výrobce jako pevných disků je instalovaná v těle kamery. Kapacity od 32Gb až po 256Gb vystačí na týdení nebo až měsíční uchování záznamu.

Cloudová uložiště nabízí za měsíční poplatek uložení záznamu do virtuálního prostoru. Může být volbou při nutnosti uchovat data mimo objekt, kde je kamerový systém instalován.

Programy pro partnery Hikvision

ProTech Alarms v programu kamerových systémů Hikvision poskytuje svým partnerům kompletní podporu, která pomáhá urychlit rozvoj vašeho podnikání.

Programy pro partnery Ajax Security

ProTech Alarms v programu zabezpečovacích systémů Ajax. poskytuje svým partnerům kompletní podporu, která pomáhá urychlit rozvoj vašeho podnikání.