Jednička v oblasti kamerových systémů. To je Hikvision!

Robustní provedení

Všechny kamery Hikvision jsou v kvalitním kovovém těle. IP67 zajistí odolnost vůči vodě a prachu

Variabilita

Od videotelefonu a dveřní IP stanice přes přístupový systém až ke kamerovému systému. To vše v jedné aplikaci!

Vidí barevně i v noci

Pokročilé funkce pro minimalizaci falešných poplachů, vyrovnání okolního světla, digitální videoanalýza a barevný obraz během nočního vidění

Aplikace zdarma

Hik-connect aplikace zajistí okamžitý náhled v telefonu nebo počítači z celého světa bez nutnosti nastavovat Vaši soukromou síť

Garáž / Kancelář

6490,-

Set IP kamery v provedení Dome s rozlišením 4Mpx, nočním viděním na 30m a funkcí AcuSense pro odfiltrování falešných poplachů. Paměťová karta WD purple o velikosti 32GB pro uložení záznamu, POE adaptér a 25m datového kabelu cat6.

Více informacíPoptat

Domovní videozvonek

5 490,-

Dveřní IP stanice s kamerou a 1-tlačítkem, umožňuje přímé volání na mobilní telefon prostřednictvím aplikace Hik-Connect, úhel záběru 129°, rozhraní LAN a WiFi, RFID čtečka čipů a karet, NO/NC kontakt pro zámek. POE adaptér a 25m datového kabelu cat6.

Více informacíPoptat

Rodinný dům

24 990,- Kč

Set 4x IP kamer v provedení Dome Ball s rozlišením 4Mpx, nočním viděním a funkcí AcuSense pro odfiltrování falešných poplachů. Síťový rekordér s 1TB diskem pro uložení záznamu ze všech kamer. POE switch a 100m datového kabelu cat6.

Více informacíPoptat

Komerční prostory

30 990,- Kč

Set 4x IP kamer v provedení Bullet s rozlišením 4Mpx, nočním viděním v barevném režimu i za extrémně nízkých světelných podmínek a funkcí AcuSense pro odfiltrování falešných poplachů. Rekordér s 1TB diskem pro uložení záznamu ze všech kamer. POE switch a 100m datového kabelu cat6.

Více informacíPoptat

Nevybrali jste si? Nezoufejte.

Všechny balíčky lze libovolně rozšiřovat a kombinovat se všemi produkty Hikvision. Obraťte se na nás a my Vám rádi připravíme balíček přímo na míru.