Zabezpečovací systém Ajax přizpůsobený Vašim potřebám

Dokonalé střežení

Odradí zloděje, zabrání požáru, upozorní na únik vody a ovládá spotřebiče. Se vším si Ajax hravě poradí

Jeweller

Speciální rádiový protokol Jeweller zajistí komunikaci s čidly až na 2000 metrů. Je navržen tak, aby baterie v čidlech vydržela po dobu 7 let

Pečlivá ochrana

Certifikace 2. stupně zabezpečení, což je nejvyšší stupeň v rámci bezdrátových systémů

Aplikace zdarma

Systém Ajax můžete hravě aktivovat předtím než odejdete z domu. Díky notifikacím v aplikaci, budete informováni běhěm vteřiny

S námi ušetříte

Zvládnete si přidělat poličku a rozumíte si s vrtačkou? Rádi pro Vás Ajax nastavíme a připravíme se vším všudy. U nás v showroomu v Hustopečích Vám systém představíme a ukážeme si jak se orientovat v mobilní aplikaci a vše nastavíme dle Vašich potřeb a požadavků. Na Vás pak bude jen jednotlivá čidla namontovat.

Starter Kit

Základní sada s pohybovým senzorem a čidlem otevření dveří. Ideální řešení pro malou kancelář nebo byt.

12 990,-

Více informacíKoupit

Senior

Spolehlivé řešení k ochraně domácnosti seniorů před požárem nebo zaplavením vodou. Navíc bezdrátové SOS tlačítko přivolá pomoc v případě potíží.

12 990,- Kč

Více informacíKoupit

Karavan / Garáž 12V

Set zaměřený na karavany, stánky, popřípadě objekty bez připojení k elektrické síti. S podporou napájení 8-20V DC lze provozovat například na autobaterii.

16 990,-

Více informacíKoupit

Chalupář

Pro menší rodinný dům nebo chatu je tu sada chalupář. Oproti základnímu setu je rozšířena o požární detektor FireProtect, který snímá i teplotu a domovní sirénu HomeSiren pro odstrašení nezvaných hostů.

16 990,- Kč

Více informacíKoupit

Rodina

Rozšířený balíček pro zastřežení rodinného domu nebo obchodních prostor. Chytrá elegantní klávesnice zaznamená každý příchod a odchod. Siréna zase cinkne když se otevřou dveře.

21 490,- Kč

Více informacíKoupit

Můj Dům, můj hrad

Poslední a nejrozšířenější balíček jako komplexní řešení pro obchodní prostory nebo rozsáhlejší objekt. Čtyřem senzorům pohybu neunikne ani sebemenší pohyb. O zbytek se postarají detektory kouře, úniku vody a tříštění skla.

30 999,- Kč

Více informacíKoupit

Nevybrali jste si? Nezoufejte.

Všechny balíčky lze libovolně rozšiřovat a kombinovat se všemi produkty Ajax. Obraťte se na nás a my Vám rádi připravíme balíček přímo na míru.